Büyük özverilerle kurduğunuz otelinizi her daim korumak ve müşterilerinizi güvence altına almak istiyor, hayatın öngörülemeyen risklerinden kaynaklanabilecek zararlara karşı kaygılanıyorsunuz, biliyoruz.Artık aklınızdaki endişeleri, hem otelinizi hem de müşterilerinizi kapsayan Otel Paket Sigortası ile azaltabilirsiniz. Bu ürünümüz ile işletmenizi güvence altına alırken, aynı zamanda müşterilerinizin işletmenizden kaynaklı uğrayabileceği zararları karşılıyoruz.

Gelin siz de Otel Paket Sigortası yaptırın, otelinizin 365 gün güvende olduğunu bilmenin ferahlığını yaşayın.

 

Neden Otel Sigortası?

 

Gelişen teknoloji, talep ve arzlarla birlikte hem binaların fiziki yapıları hem de hizmetleri gelişiyor. Beklentilerin yüksek olduğu turizm ve konaklama sektöründe konaklama hizmeti veren işletmelerin önemi daha çok ortaya çıkıyor. Her işletmenin karşılaşabileceği gibi oteller de olası riskler taşıyor.

Binanın zarar görmesi, yaşanan mali kayıplar, misafirlere/çalışanlara karşı sorumluluklar, hırsızlık, elektronik ve beyaz eşyaların arızalanması,yiyeceklerin bozulması, otel içinde veya taşınırken işletme parasının çalınması gibi durumlar otel işletmecileri için risk oluşturur. Bu ve buna benzer riskler sonucunda oluşan maddi kayıplar, işverenleri ekonomik bakımından sarsar.

Sigorta şirketleri, yeni dönem ve anlayışla otel sigortası paket poliçeleriyle işverenleri maddi anlamda rahatlatıyorlar.