AXA Sigorta

AXA Sigorta’nın sermayedarı olan AXA Grubu, dünyada sigorta sektöründe ilk 3 şirket arasında yer almaktadır. Toplam 48 ülkede 90 milyar Euro prim üretimi ve 3,6 milyar Euro faaliyet gelirine ulaşan AXA Grubu’nun, müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilmeyi hedefleyen “Finansal Koruma” konusundaki faaliyetleri, sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarını kapsamaktadır.

AXA Sigorta, sektörünün en büyük sigorta şirketi olup Türkiye’nin her köşesinde elementer ve hayat branşlarında hizmet vermektedir. 2010 üçüncü çeyrek rakamlarına göre elementer branşta 1.094 milyon TL prim üretimi ile %12,6 pazar payına ulaşan AXA Sigorta aynı zamanda yangın, kaza ve kasko branşlarında da sektöründe liderdir.

Axa Sigorta Kasko

Axa kasko ile aracınızı kaza risklerine karşı güvence altına alabilirsiniz. Axa maksimum kasko gibi farklı teminatları içeren kasko ürünlerini teklif alarak görebilirsiniz. Axa sigorta kasko sorgulama yapmak için internetten bilgilerinizi doldurarak teklif alabilir, ya da direkt 444 24 00 Sigorta Hattımızı arayarak fiyatları ve teminatları öğrenebilirsiniz. Aracınıza kasko yaptırarak yüksek maliyet oluşturacak kaza ve hasar risklerine karşı hemen önlem alın.

Axa Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası ile karşı tarafa ve üçüncü kişilere gelebilcek maddi/bedeni hasarlar poliçe tarafından karşılanır. Trafikte para cezası ve diğer kanuni yaptırımlarla karşılaşmak için trafik sigortanızı hemen yaptırın. Axa trafik sigortasI, aracınızın diğer araçlara vereceği zararları teminat limitleri kapsamında ödemektedir. Axa trafik sigortası sorgulama yapmak için teklif almanız ve fiyat/teminat detaylarını karşılaştırmalı olarak incelemeniz çok kolay! En ugyun trafik sigortasını teklif alarak bulabilirsiniz.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Axa tamamlayıcı sağlık sigortası ile yılda 10 kez özel sağlık kurumlarında ücretsiz muayene, tahlil ve tetkik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Geniş anlaşmalı sağlık kurumları sayesinde birçok özel sağlık kurumunda tedavi görmeniz mümkündür. Diş paketi gibi ek teminatları da içeren Axa tamamlayıcı sağlık sigortası fiyat ve teminatları görmek için teklif alabilirsiniz.

Axa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Axa sigorta hasar dosyası sorgulama yaparak hasar durumunuzun güncel durumunu öğrenebilir ve hasar sürecinizi takip edebilirsiniz. Axa hasar sorgulama için Axa Sigorta’nın “Axa Sigorta Hasar İşlemleri” sorgu sayfasından bilgilerinizi girerek dosyanızı inceleyebilirsiniz. Dosya numaranızı ve iletişim bilgilerinizi girerek Axa Sigorta hasar sorgulama işlemini gerçekleştirmeniz mümkün. Aynı zamanda Axa hasar ihbar için de aynı sorgu sayfasından hasar kaydı açabilirsiniz. Axa Sigorta hasar ihbar için de poliçe numaranızı girerek işleminizi başlatabilirsiniz.

Axa Anlaşmalı Servisler

Axa Sigortanızın kapsamına ve limitlerine göre değişmekle birlikte aracınızın anlaşmalı araç servislerinde göreceği tamir işlemlerinin masrafları Axa Sigorta tarafından ödenir. Anlaşmalı oto cam servisleri ve anlaşmalı tamir servislerinde ayrıca hasar işlemleri takibi yapılarak zaman kaybı önlenir. Bu sayede aracınızı en yakın zamanda almanız sağlanır.

Sigortalı, yalnızca hasar ihbarında bulunur. Sigorta şirketinin onayı sonrası anlaşmalı servis tamir işlemine başlar ve tamir sonrası masrafları sigorta şirketi tarafından anlaşmalı servise ödenir.

Anlaşmalı cam servisleri ve anlaşmalı araç tamir servisleri birbirinden farklı olabilir. Ayrıca sigorta şirketi anlaşmalı servislerde değişikliğe, yeni eklemelere gidebilir. Bu yüzden sigorta şirketinin güncel anlaşmalı araç servisleri listesi incelenmelidir. Axa ikame araç gibi hizmetlerin poliçede yer alıp almadığını teklif alırken teminat detaylarından öğrenebilirsiniz.

Axa Sigorta Anlaşmalı Servisler Listesinde;

Anlaşmalı Otomobil Servisleri
Küçük Onarım Anlaşmalı Servisler
Cam Onarım Servisleri
bulunmaktadır.

Axa Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Axa anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedaviler için sağlık sigortası poliçenizin türüne ve poliçe kapsamındaki teminat limitleri / ödeme yüzdeleri dahilinde masraflarınızın sizin adınıza doğrudan anlaşmalı kuruma ödenir.

Sigorta şirketleri, anlaşmalı sağlık kurumları listesini haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutarlar. Bu nedenle sağlık hizmeti almak için herhangi bir kuruma başvurmadan önce listeden sigorta anlaşmalı hastane, sigorta anlaşmalı doktor, tanı veya tıp merkezlerini güncel listeden kontrol edin ve seçtiğiniz kurumu telefon ile arayarak randevu alın. Güncel Axa tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesine Axa Sigorta’nın sitesinden ulaşabilirsiniz.

Axa Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları Listesinde Bulabileceğiniz Sağlık Kuruluşları

Doktor
Diş Merkezleri
Hastane
Poliklinik
Eczane
Tıp Merkezi
Fizik Tedavi Merkezi
Tanı Merkezi

Axa Sigorta Sıkça Sorulan Sorular

Axa Sigorta İletişim Numaraları Nelerdir?

Axa Sigorta iletişim numarası 0850 250 99 99’dur. Bu numaradan Axa Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Axa Sigorta Anlaşmalı Servisler Nelerdir?

Axa anlaşmalı servisler, poliçenizin teminat kapsamına göre değişebilmektedir. İl/ilçe ve aradığınız sağlık kurum türüne göre değişen özel sağlık kurumlarını güncel listeden öğrenebilirsiniz.