Günümüz şartlarında sağlık sigortası yaptırmak daha önemli bir hale geldi

 

 

SAĞLIK SİGORTASI NEDİR ?

 

 

Sağlıkksigortası Nedir ? Ne yazık ki sağlık sorunları hayatın bir gerçeği. Kendinizi ve ailenizi sağlık sigortasıyla güvence altına alabilirsiniz. Hastalık ya da kaza sonucu yaşanabilecek sağlık sorunlarınızın tedavisi için kendinizi güvence altına almanız oldukça önemlidir. Sağlıkksigortası sayesinde dilediğiniz anlaşmalı özel hastanede, dilediğiniz doktora tedavi olabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

Başıma bir şey gelirse özel hasteneye gitmeli miyim ? Ne kadar masraf çıkar ? diye düşünmeyin. Siz hemen Sağlık Sigortası yaptırın. Hem cebiniz Hem kafanız rahat etsin.

 

 

 

SağlıkkSigortası’nın Avantajları Nelerdir ?

 

“Zaten sosyal güvencem var. Neden sağlık sigortasına ihtiyacım olsun ki?” diye düşünüyorsanız hemen cevap verelim. Özel sağlık kuruluşlarına ödeyeceğiniz miktarların çok altında bir fiyat ödeyebilirsiniz. Her türlü sağlık hizmetinden bir sene boyunca yararlanabilmenizi sağlar.Kısaca sigorta poliçenizde belirtilen yatarak ve ayakta tedavi olanaklarından bütçenizi yormadan, istediğiniz hastanede muayene olarak ya da tedavi görerek yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Sigorta yaptırırken bizi ulaşın. İstediğiniz teminatlar ve hastaneler doğrultusunda sigortalar arasındaki farkları anlatalım.

Özel Sağlık Sigortası ve Tamamlayıcı SağlıkkSigortası Arasında Ne Fark Var?

 

 

Sağlığınızı güvence altına almak istiyorsanız bu süreçte aklınızda “Özel sağlıkksigortası mı ?, tamamlayıcı sağlıkksigortası mı ?” sorusu oluşabilir. Öncelikle bu iki sigorta çeşidinin aynı olmadığını söyleyelim. Tamamlayıcı sağlık sigortasını özel sağlık sigortasından ayıran en temel fark, SGK anlaşmalı özel hastanelerde geçerli olmasıdır. Tamamlayıcı sağlık sigortasında SGK’lı olmanız gerekir. Bu sigortaya sahipseniz ek ücret ödemeden tedavi olabilirsiniz. Özel sağlık sigortasında SGK’lı olmanız gerekmez. Seçtiğiniz teminatlar dahilinde gideceğiniz kurumun SGK anlaşması olması gerekmez. Türkiye genelinde 4.500’ün üzerinde anlaşmalı kurumdan faydalanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası nedir ?

 

Tamamlayıcı SağlıkkSigortası, düşük primlerle sağlık sigortası sahibi olmanızı sağlar. SGK’niz olması halinde TSS ile anlaşmalı özel hastanelerde tedavi olduğunuzda SGK fark ücretini sizin yerinize sigorta şirketi öder.

 

 

 

 

 

 

 

 

Özel Sağlık Sigortası Nedir ?

 

Özel sağlıkksigortası, geniş kapsamlı bir sigortadır. Dilediğiniz özel hastanede seçtiğiniz teminatlarla yatarak veya ayakta tedavi görebilirsiniz. Özel sağlık sigortasıyla dilediğiniz doktoru seçebilirsiniz ve tedaviniz için ihtiyacınız olan hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Seçtiğiniz teminatlarla ücretsiz ya da minimum ücret ödeyerek tedavi olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Toker Sigorta olarak sizlere en iyi sigorta şirketlerinden en uygun fiyatlara yardımcı olmamız için bizimle iletişime geçin.

 

 

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI İÇİN HEMEN TEKLİF ALIN