ACENTESİ OLDUĞUMUZ SİGORTA ŞİRKETLERİ

 

 

ALLİANZ SİGORTA

 

 

70’den fazla ülkede sigortacılık hizmeti veren Allianz Sigorta, dünyanın en büyük sigorta şirketleri arasında bulunmaktadır.

 

Köklü yapısı ve tarihi ile Anadolu Sigorta Türkiye’nin en önemli sigorta şirketleri arasında bulunan Anadolu Sigorta 1925’te kurulmuştur.

AXA SİGORTA
Axa Sigorta‘nın sermayedarı AXA Grubu, dünyada sigorta şirketleri arasında en büyük ilk üç şirket arasında gösterilmektedir.

MAPFRE SİGORTA
Sigorta şirketleri arasında yaptığı atılımlarla dikkat çeken Mapfre Sigorta, birçok farklı branşta hizmet veriyor.

Sektörün öncü sigorta şirketleri arasındaki HDI Sigorta, başta kasko sigortası olmak üzere birçok branşta hizmet vermektedir.

SOMPO SİGORTA
Sompo Sigorta, Türkiye’de ve dünyanın ikinci büyük sigorta pazarı olan Japonya’da lider sigorta şirketleri arasındadır.

Koru Sigorta, 10 yılı aşan sigortacılık deneyimi, sürdürülebilir büyüme hedefi ve müşteri odaklı, güçlü sermayesi, konusunda uzman kadrosuyla sigortacılık hizmeti sunmaktadır.

Ankara Sigorta, %100 Türk sermayesi ile sigorta sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmaktadır.

 

Unico Sigorta, 26 yıllık tecrübesi ile sektörün en önemli şirketleri arasında yer alan Aviva, artık yoluna Unico Sigorta adıyla devam ediyor.

HEPİYİ SİGORTA

Hepiyi Sigorta, tecrübesinden güç aldığı Doğan Holding’in, değer odaklı, dünyaya karşı sorumlu ve sürdürülebilir yatırım anlayışını, toplumun her kesimiyle paylaşmayı hedefliyor.

ACNTurk Sigorta, Bireysel sigortalılara yenilikçi ürün ve hizmet uygulamalarımızla ulaşarak hız ve içerikte piyasadaki en iyi müşteri deneyimini sunmayı amaçlıyor.

 

Türkiye’nin ilk sigorta firması olma özelliğini taşıyarak, çalışmalarını 150 yıldır Türkiye’de gururla sürdürüyor.

CORPUS SİGORTA
Corpus Sigorta, 1989 yılında Gothaer Alman Sigorta adı altında kurulan Corpus Sigorta, kurulduğu ilk günden beri uzmanlaştığı sigortacılık alanlarında rakipsiz hizmet vermeyi planlıyor.

 

Quick Sigorta %100 yerli sermayaye sahip bir sigorta şirketi olarak geniş bir sigorta alanında müşterilerine hizmet sunuyor.

Allianz Sigorta Hayat ve Emeklilik, Sektörün öncü sigorta şirketi, Allianz Hayat Emeklilik, grup, ferdi hayat ve ferdi kaza poliçeleri ile hizmet vermektedir.

 

 

 

Toker Sigorta olarak sizlere en iyi sigorta, en uygun fiyatlara yardımcı olmamız için bizimle iletişime geçin.