HÜSEYİN TOKER

SİGORTA ACENTESİ

 

 

1968 Saray doğumlu bir çocuk babasıyım. Sigortacılığa 28 yıl önce 1991 yılında Çorlu Belediye Otogarında Tam Sigorta- Demir Sigorta acenteliği olarak işe başladım. 1993 yılında kendi işyerim olan Toker Sigorta’yı oluşturdum. 1999 yılında Mapfre Sigorta acenteliğine geçiş yaptım. Yıllar sonra gelişen sigorta sektöründe 2010 yılında ikinci sigorta şirketini  Axa Sigorta acenteliğimi alarak gücümüze güç katmaya devam ettim. Bu süreçte iş yerlerimizi arttırıp Çorluda eski hükümet binasının karşısında ve Olimpia İş Merkezinde hizmet vermeye devam ettirdim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018 yılında yıllardır işimi devam ettirdiğim herkesin bildiği Çorlu Belediye Otogarındaki işyerimi kapatarak Olimpia İş Merkezi’nde merkez yerimiz olarak işyerimi taşıdım. 2018 yılının sonlarına doğru Koru Sigorta acenteliğini aldım. 2021 yılının ilk ayında Sompo Sigorta acenteliğini aldım ve en son 2021 yılının nisan ayında Allianz Sigorta acenteliğini de alarak güçlü şirket ağımızı genişlettim. Şu an müşterilerimize beş şirketle hizmet vermekteyim. 

 

 

 

Müşterilerimize yılların getirdiği güven ve memnuniyeti en iyi fiyatı vererek müşteri odaklı hizmetimize devam ediyoruz. İlk günden olduğu gibi her zaman yerimizde olduğumuz, başladığımız günden beri aynı müşterilerimizle devamlı büyüdüğümüz ve sizlerin güvenini kazandığımız için onur ve gururunu her zaman yaşamaktayız. Bundan sonra da aynı hizmeti uzun yıllar profesyonel  ekibimizle hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

 

 

 

HİZMETLERİMİZ
Trafik Sigortası – Kasko – Tamamlayıcı Sağlık Sigortası – Özel Sağlık Sigortası – Seyahat Sağlık Sigortası – Yabancı Uyruklu Misafir Sağlık sigortası – Cep Telefonu Sigortası DASK – Konut sigortası – Ferdi Kaza Sigortası – Ferdi Koltuk Sigortası – Zorunlu Koltuk Sigortası – Yeşil Kart Sigortası – Yangın Sigortası – İşyeri Sigortası – Nakliyat Sigortası – TARSİM – Grup Sağlık Sigortası – All Risk İnşaat Sigortası – Bireysel Emeklilik Sigortası – Tekne sigortası – Tehlikeli Madde Sigortası