İşyeri Sigortası ile işyerinizi ve isteğe bağlı olarak işyerindeki muhteviyatınızı yangın, hırsızlık, sel ve su baskınından; iş durması ve kira kaybına kadar birçok riske karşı güvence altına alabilirsiniz.

Üstelik İşyeri Sigortası’nın ek teminatlarıyla farklı paket seçenekleriyle işyeriniz için en uygun çözümü seçebilir ve geniş asistans hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

İşyeri Sigortası ile farklı paket seçeneklerinden yararlanıp teminat kapsamınızı genişletebilir ve zengin asistans ve ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

İşyerinizin, işyerindeki eşyalarınızın veya müşterileri ya da çalışanlarınızın başlarına gelebilecek olaylarda risk faktörünü en aza indirgemek hepimizin önceliğidir. Ancak bazı durumlarda riskler önlenmediğinde maddi kayıplar oluşabilir. İşyerim Sigortası ile yangın, hırsızlık, makine kırılması gibi risklerin yanı sıra ek teminatlarla işyerinizi deprem, ferdi kaza gibi durumlara karşı da işyerinizi korumaya alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Hayatta başımıza ne geleceği belli olmaz. Ben kendimi güvenceye aldım bana bir şey olmaz demeyin. Siz kendinizi güvenceye alsanız bile dışardan gelen olayları kontrol etme şansınız olmuyor. Su baskını veya sel vurması sonucu işyerinizdeki tüm eşyalar birden kullanılmaz hale gelebilir. Küçük bir kıvılcım sonucu yangın çıkması durumunda işyeriniz dahil çevrenizdeki binalara ve insanlara karşı da sorumlusunuz. Hırsızlık durumunda ben şimdi ne yapıcam, tüm emeklerim boşa gitti diye düşünmek yerine kendinizi güvende hissedeceğiniz, hayat şartlarınızı zorlamayacak bir işyeri sigortası yaptırın kafanız rahat etsin.

 

 

 

YANGIN, YILDIRIM, İNFİLAK
YANGIN EK TEMİNATLAR*
YANGIN MALİ MESULİYET
TEMEL RİSKLER HIRSIZLIK
CAM KIRILMASI
İZALASYON EKSİKLİĞİ
ENKAZ KALDIRMA MASRAFLARI
İŞ DURMASI

*SEL/SU BASKINI,DAHİLİ SU, KAR AĞIRLIĞI,DOLU,YER KAYMASI,DUMAN,TAŞIT ÇARPMASI,TERÖR,GREV,LOKAVT,KARGAŞALIK