EK TEMİNATLI TRAFİK SİGORTASI NEDİR ?

 

Standart trafik sigortasına dilediğiniz teminatları ekleyerek kendinizi daha çok güvence altına alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trafik sigortasına ekleyebileceğiniz teminatlar nelerdir ?

 

İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası (İMM)

 

Aracın Çekilmesi ve Kurtarılması

 

Mini Onarım

 

Hukuksal Koruma

 

 

 

 

 

 

İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası (İMM)

 

 İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası; araç sahibinin üçüncü şahıslara verdiği maddi zararın, trafik sigortası teminatları kapsamında karşılanmasının ardından kalan kısmı güvence altına alan bir sigortadır. Trafik sigortası dahilinde ödenecek sigorta bedeli sınırlıdır. Trafik Sigortası’na ek olarak İhtiyari Mali Mesuliyet (İMM) Sigortasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

Aracın Çekilmesi ve Kurtarılması

 

Kaza durumunda, Sigorta Şirketi, aracın en yakın tamirhaneye naklini temin edecektir. Sigortalı aracın yan yatması, devrilmesi veya başka bir seviyeye düşmesi durumunda aracın kurtarılması sağlayacaktır. Arıza sonucu hareketsizlik durumunda ise, aracın en yakın servise çekilmesini sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Mini Onarım

 

Mini Onarım Hizmeti ile aracınızdaki küçük hasarlar, Mini Onarım Servis Merkezleri’nde ücretsiz olarak tamir ediliyor. Böylece aracınızın başına gelebilecek küçük hasarlar, büyük sıkıntılar doğurmadan en iyi işçilikle, en hızlı şekilde ve hasarsızlık indiriminizi etkilemeden gideriliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aracın Hukuksal Koruma

 

Sigortacı sigortalıya, poliçede gösterilen kendisi veya başkası adına tescilli araçları sözleşme veya hukuki statüsü gereği sürücü olarak kullanmasından doğabilecek uyuşmazlıklar için hukuksal koruma sağlar.

 

 

 

 

 

 

**EK TEMİNATLAR SİGORTA ŞİRKETLERİNE GÖRE VE ARACIN YAŞINA GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR.

 

 

 

 

Hemen Trafik Sigortası Teklif ALIN