Günümüz şartlarında artan hastane masraflarından tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırarak kendinizi güvenceye almak çok daha önemli bir hale geldi.

 

 

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası nedir?

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, düşük primlerle sağlık sigortası sahibi olmanızı sağlar. SGK’lı olmanız halinde TSS ile anlaşmalı özel hastanelerde tedavi olduğunuzda SGK fark ücretini sizin yerinize sigorta şirketi öder.

 

 

 

 

 

Başıma bir şey gelirse özel hasteneye gitmeli miyim ? Ne kadar masraf çıkar ? diye düşünmeyin. Siz hemen bir Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırın. Hem cebiniz hem kafanız rahat etsin.

 

 

 

 

Geniş Kapsamlı Sağlık Hizmeti Sağlar

 

Yatarak tedavi, ayakta tedavi ve doğum harcamalarınızı tamamlayıcı sağlık sigortasıyla güvence altına alabilirsiniz. Ayrıca tamamlayıcı sağlık sigortasının özel ayrıcalıklarından ücretsiz olarak check-up, diş bakım paketi, diyetisyen hizmeti ve psikolojik danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. SGK anlaşmalı ve sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu Türkiye’nin en iyi özel hastanelerinden dilediğinizi seçip sigortanızı kullanarak rahatça tedavi olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Ayakta tedavi olmak için hastaneye gittiğinizde,  o gün doktor extra tahlil rapor vs. istediğinde sigortanızdan sadece 1 hakkınızdan düşüyor.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

 

Yatarak limitsiz tedavi

 

4- 5- 10 kez ayakta tedavi 

 

check – up

 

diyetisyen hizmeti

 

psikolojik danışmanlık hizmeti 

 

 

 

 

 

DOĞUM TEMİNATI
Özel hastanede çocuk doğurmak bu devirde masraflı iş. Kendinizi ve doğacak olan çocuğunuzu önceden güvence altına alın. Tamalayıcı Sağlık Sigortanıza doğum paketi ekleyin. öncesi ve sonrası özel hastanede rahat edin.

 

 

Doğum Paketi 

 

Yatarak doğum teminatı

 

Yılda 10 kez (vaka) hamilelik doğum kontrolleri için

 

Yeni doğan danışma hizmeti

 

Tüp bebek danışma hizmet

 

Çocuk sağlığı danışma hizmeti

 

7/24 kadın sağlığı danışma hizmeti

 

 

 

 

*Doğum Paketi için Gereken Haller

 

Poliçede 18-50 yaş arasındaki kadın sigortalılar doğum paketi ek teminatı alabilir. Bu teminata hak kazanabilmeniz için ‘Doğum paketi’ eklendikten sonra belirli bir sürenin geçmiş olması gerekmektedir. Bununla ilgili Sigorta şirketlerinde değişiklik olduğu için bizi arayarak doğru bilgiyi almanızı tavsiye ederiz.

 

 

UYGUN FİYAT

 

 

 

Fiyat avantajlarından faydalanın

 

 

Yıllık 350 TL’den başlayan fiyatlarla ve taksitli ödeme kolaylığıyla TSS sahibi olabilirsiniz. Ailece Tamamlayıcı Sağlık Sigortası aldığınızda ekstra %10 indirim kazanabilirsiniz.

 

Toker Sigorta olarak sizlere en iyi sigorta şirketlerinden en uygun fiyatlara yardımcı olmamız için bizimle iletişime geçin.

 

 

 

 

 

 

 

 

VERGİ İNDİRİMİ

 

 

Vergi İndirimi Fırsatından Yararlanın

 

Tamamlayıcı sağlık sigortanızın yıllık toplam priminin %15’ini vergi iadesi olarak geri alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI İÇİN HEMEN TEKLİF ALIN

 

 

 

 

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İsterseniz

Sizlerler iletişeme Geçebilmemiz İçin Gerekenler